Természetesen 2025-ben is készül valami különlegességgel a Veszprémi Petőfi Színház az adventi időszakra, így november 30-án, azaz most vasárnap a siófoki programok kedvelőinek is érdemes lesz ellátogatni az intézménybe, hiszen 16:30-kor megnyitja kapuit az Adventi Csodakert.

Az esemény egészen pontosan a színházkertben lesz, amivel az intézmény dolgozói stílusosan indítják el az adventi időszakot, méghozzá kifejezetten meghitt hangulattal, fényekkel és a közösségi élmény erejével.

Az Adventi Csodakert megnyitója mellett a helyszínen sor kerül majd az első adventi gyertya meggyújtására, de lesz különleges ünnepi műsor, sőt közös éneklés is, illetve a részt vevők különböző forró italok és karácsonyi finomságok közül válogathatnak maguknak.

Érdemes lesz mindemellett december 6-án is ellátogatni a színházkertbe, mert az angyalok kíséretében megérkezik ide a színház Mikulása, és természetesen nem marad ki a sorból a hagyományos, közös karácsonyfadíszítés sem.

Természetesen ezen az eseményen is minden felnőtt a színház vendége lesz majd egy pohár forraltborra, de nem akármilyen forraltborra, hanem egy a színház büféjét is üzemeltető Sindler Attila-féle finomságra, amiről a szakértők is megmondták, hogy az egyik, ha nem a legjobb a környéken.

KIEMELT AJÁNLATAINK

2=3 Jégvarázs a Mala Garden Hotelben

Amikor a Balaton télen megmutatja ritka, varázslatos arcát, a Mala Garden Hotel új ajánlata különleges lehetőséget kínál a lenyűgöző téli csodavilág átélésére – foglaljon két éjszakát és mi a harmadikat ajándékba adjuk

KIEMELT AJÁNLATAINK

2=3 Jégvarázs a Mala Garden Hotelben

Amikor a Balaton télen megmutatja ritka, varázslatos arcát, a Mala Garden Hotel új ajánlata különleges lehetőséget kínál a lenyűgöző téli csodavilág átélésére – foglaljon két éjszakát és mi a harmadikat ajándékba adjuk

ESEMÉNYEK SIÓFOK KÖZELÉBEN

További programok