A dzsungel könyve évek óta nagy népszerűséggel kerül előadásra az ország nagyobb színházaiban, és rendszeresen visszatér Veszprémbe is. Ha eddig lemaradtunk volna róla, akkor a siófoki programok mellett december 28-án, délután 17 órakor érdemes felkeresni a Hangvilla Multifunkcionális Közösségi Teret.

A helyszínen ugyanis ismét előadásra kerül a legendás Kipling-regény alapján készült és rendkívüli népszerűségnek örvendő musical, amelyben a dzsungel az emberi társadalom egyfajta görbe tükreként jelenik meg.

A szereplők a vadállatok, akik szintén emberi tulajdonságokkal lettek felvértezve annak érdekében, hogy jobban érezhető legyen ez a görbe tükör, és a teljes dzsungel-társadalomban megláthassuk azokat a szigorú törvényeket, amelyek a mi életünkben is ott vannak, de egészen másként.

Ebben a közegben nevelkedik fel Maugli, akinek egyetlen célja, hogy megvívja a legnagyobb küzdelmeket azért, hogy az állatok világában megfelelő elismerést kapjon, még ha sokszor alul is marad a gonosz erőkkel szemben.

Bár az ő élete a vadonban van, mégis egy emberi érzés visszahúzza. Ez nem más, mint a szerelem. A színdarab gyönyörű jelenetekkel és izgalmakkal, felemelő és ellenállhatatlan humorral, megannyi csodálatos dallammal és kiemelkedő stílusparódiával biztosít szórakozást kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

KIEMELT AJÁNLATAINK

2=3 Jégvarázs a Mala Garden Hotelben

Amikor a Balaton télen megmutatja ritka, varázslatos arcát, a Mala Garden Hotel új ajánlata különleges lehetőséget kínál a lenyűgöző téli csodavilág átélésére – foglaljon két éjszakát és mi a harmadikat ajándékba adjuk

KIEMELT AJÁNLATAINK

2=3 Jégvarázs a Mala Garden Hotelben

Amikor a Balaton télen megmutatja ritka, varázslatos arcát, a Mala Garden Hotel új ajánlata különleges lehetőséget kínál a lenyűgöző téli csodavilág átélésére – foglaljon két éjszakát és mi a harmadikat ajándékba adjuk

ESEMÉNYEK SIÓFOK KÖZELÉBEN

További programok