
Ismét érdemes lesz ellátogatni a siófoki programok mellett a közeli Veszprémbe abban az esetben, ha szeretnénk részesei lenni egy igazán minőségi és különleges színházi előadásnak, hiszen a Pannon Várszínház jóvoltából színpadra kerül A főnök meg én meg a főnök című bohózat.
A február 16-án, szerdán este 19 órai kezdettel induló előadás főhőse Truffaldino, aki úgy dönt, hogy némi pénz fejében pizzafutárnak áll. Minden rendben is zajlik, csakhogy rögtön az első kiszállítása során azonnal a tarantói maffia rettegett vezérével hozza össze a sors. A helyzetet pedig tovább fokozza, hogy a kapuban máris balesetet szenved, hiszen összeütközik egy másik város szintén hírhedt maffiafőnökével.
Talán azt hihetnénk, hogy ezzel le is záródik a történet, csakhogy Olaszországban egy maffiatörténet itt még nem érhet véget. Lesz itt minden, mi szem-szájnak ingere, az egyszerű pizzafutárból rögtön maffiafutár lesz, miközben eljegyzések, álruhák, vakvágányra ment leszámolások vagy különös szerelmesek kísérik az útját.
Truffaldino ölébe csak úgy ömlik a pénz, miközben észveszetten rohangál fel és alá a városban azért, hogy két főnöke kívánságát maradéktalanul teljesítse. Csakhogy hősünk egy igazi szerencsecsomag, így bármihez is nyúl, egyre nagyobb bajba kerül körülötte mindenki.
A végeredmény tehát egy Keresztapa hangulattal fűszerezett, mégis Ponyvaregénybe oltott bohózat lesz, ami garantáltan mosolyt csal majd valamennyi néző arcára. Sőt, a szereposztás miatt a minőségre sem lehet majd panasz, hiszen olyan népszerű szereplők viszik majd színpadra a történetet, mint Molnár Ervin, Kárpáti Barbara, Pap Lívia, Egri Zsófia, Koscsicsák András, Murvai Márton, Szelle Dávid, Keresztesi László, Kovács Ágnes Magdolna, Vándorfi László és Burián András.
ESEMÉNYEK SIÓFOK KÖZELÉBEN
További programok
Jászai Mari egy igazi fogalom a magyar színházi életben, nem véletlenül óriási érdem és kitüntetés, ha valaki megkapja a róla elnevezett díjat, sőt mi több: a legendás színésznőről most egy [...]
Amennyiben szeretünk vagy szeretnénk egy nagyot nevetni és mindezt összekötni egy nagyszerű színházi előadással, akkor március 28-án, azaz most szombaton este 19 órakor feltétlenül keressük fel a Kálmán Imre Művelődési [...]
A szabad szájáról és különlegesen szókimondó stílusáról ismert Mucsi Zoltán eljutott oda, hogy mások helyett a saját életét is kifigurázza egy kicsit, a siófoki programok kedvelői pedig most a saját [...]
Jászai Mari egy igazi fogalom a magyar színházi életben, nem véletlenül óriási érdem és kitüntetés, ha valaki megkapja a róla elnevezett díjat, sőt mi több: a legendás színésznőről most egy [...]
Amennyiben szeretünk vagy szeretnénk egy nagyot nevetni és mindezt összekötni egy nagyszerű színházi előadással, akkor március 28-án, azaz most szombaton este 19 órakor feltétlenül keressük fel a Kálmán Imre Művelődési [...]


