Az István a király rockopera túlzás nélkül fogalommá vált a magyar zenei életben, mindenki ismeri, a legtöbben szeretik is, így nem meglepő, hogy érkezett belőle egy újragondolt változat, amihez most a siófoki programok kedvelői közül bárki közelebb kerülhet egy kicsit.

Szeptember 29-én, azaz hétfőn délután 17 órakor ugyanis a veszprémi Petőfi NézőPontban (Óvári Ferenc utca 1.) megrendezésre kerül a Petőfi Színház által ismét színpadra állított legendás rockopera első közönségtalálkozója, ahol egészen új oldaláról ismerhetjük meg a művet és szereplőit, alkotóit egyaránt.

Miután ugyanis augusztus 20-án a díszbemutatón óriási sikert aratott az István a király rockopera, biztosak vagyunk benne, hogy lesz folytatás, és a megrendezésre kerülő közönségtalálkozó is azt a célt szolgálja, hogy a nézők és a rajongók közelebbről megismerhessék ezt a különlegességet.

A Petőfi NézőPontban így megjelenik majd Oberfrank Pál, a mű rendezője, Király Béla koreográfus, valamint olyan színészek és színésznők, mint a Koppány szerepében felbukkanó Horváth Dániel, a Rékát alakító Hirschl Laura, valamint Módri Györgyi (Sarolta), Szederjesi Teodóra (Gizella) és Keller Márton (Asztrik).

Az alkotók és a szereplők igazi érdekességeket, valódi kulisszatitkokat osztanak meg az érkezőknek a rockopera kapcsán, de a közönségtalálkozón – amelynek a házigazdája Kellerné Egresi Zsuzsanna kreatív vezető lesz – természetesen kérdéseket is feltehet majd a közönség.

KIEMELT AJÁNLATAINK

Hozza ki a maximumot a Mala Élményből!

Felejthetetlen élményprogramokkal és exkluzív csomagajánlatokkal várjuk a Balaton-partján! Kérjük kattintson az alábbi gombok valamelyikére!

KIEMELT AJÁNLATAINK

Hozza ki a maximumot a Mala Élményből!

Felejthetetlen élményprogramokkal és exkluzív csomagajánlatokkal várjuk a Balaton-partján! Kérjük kattintson az alábbi gombok valamelyikére!

ESEMÉNYEK SIÓFOK KÖZELÉBEN

További programok