Egy újabb különleges kiállításra kerül sor a siófoki programok részeként, amely Üzen a nyár címmel kerül megnyitásra szeptember 20-án, azaz most pénteken délután 17 órakor a Kálmán Imre Művelődési Központ emeleti galériájában, ahol sok kortárs művész csatlakozik az eseményhez.

Az egész tárlatot Kósa Klára, illetve Landgráf Katalin nyitja meg, amelyben Ágoston Béla, az ismert jazz- és népzenész lesz a közreműködő, hogy megfelelő körülmények között, különleges hangulatban valósulhasson meg az egész esemény.

Az Üzen a nyár egy összművészeti kiállítás lesz, amelyen nagyon sok kiállító képviselteti magát. Itt lesznek például Ament Éva grafikusművész és bútofestő munkái, Ángyán Csilla fazekas, keramikus és népi iparművész alkotásai, valamint Diós Gabriella keramikus iparművész darabja is.

Rajtuk kívül kiállít még Gerencsér Enikő prima junior díjas kékfestő, Gosztonyi Zoltán faragó, a népművészet mestere és az MMA levelező tagja, Harangozó Rita fazekas, keramikus és népi iparművész, valamint Haris Mária Márta szövő, a népművészet mestere.

Az elhangzottakon felül az Üzen a nyár kiállításmegnyitón láthatjuk még Dr. Illés Károlyné hímző, Jókainé Gombos Beartix etnográfus, Jókai Anna, Juhász Réka népdalénekes és ruhatervező, Kékedi László faragó, Kósa Judit keramikusművész, Landgráf Katalin textilművész, valamint többek között még Legeza Márta kosárfonó munkáit is.

KIEMELT AJÁNLATAINK

Hozza ki a maximumot a Mala Élményből!

Felejthetetlen élményprogramokkal és exkluzív csomagajánlatokkal várjuk a Balaton-partján! Kérjük kattintson az alábbi gombok valamelyikére!

KIEMELT AJÁNLATAINK

Hozza ki a maximumot a Mala Élményből!

Felejthetetlen élményprogramokkal és exkluzív csomagajánlatokkal várjuk a Balaton-partján! Kérjük kattintson az alábbi gombok valamelyikére!

ESEMÉNYEK SIÓFOK KÖZELÉBEN

További programok